KONST / Skulptur & konsthantverk / Skulptur 8597030
*
nr 859 7030
Skulptur
Johnny Mattson, Teak, Sign JM, höjd: 29 cm, 5
Följerätt
Utrop:
1.200 kr
Såld:
1.000 kr
Sista tid för bud online:
måndag 11 november 2013
kl 19:54:17
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
4/11 19:48:48
1
Vinnande bud
- Tema
11 nov
50/60-tal
På detta tema har vi samlat vackra och spännande föremål från 1950-talet och 1960-talet.
Läs mer om 50/60-tal
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: johnny mattson konsthantverk skulptur teak teakmöbler trä
-
6091 Dalahäst
modell äldre. Längd: 20 cm. Höjd: 21 cm
Auktionen avslutas
i övermorgon
6 maj kl 20:12
-
6054 Skulptur
Alessandro Moretti (1870-1953), man med pipa, kera..//
Auktionen avslutas
i övermorgon
6 maj kl 18:44
-
2031 Skulptur
Britt-Louise Sundell (1928-2011), Sverige. Gustavs..//
Auktionen avslutas
om tre veckor
20 maj kl 20:50
-
4140 Skulptur
David Wretling (1901-1986), Sverige, lergods, kryp..//
Auktionen avslutas
i övermorgon
6 maj kl 19:14
-
6139 Skulptur
Eric Elfwén (1921-2008), Sverige. Signerad (otydli..//
Auktionen avslutas
i övermorgon
6 maj kl 20:15
-
6109 Skulptur
Glas, Clown. Höjd: 21 cm
Aktuellt bud: 300 kr
Auktionen avslutas
i övermorgon
6 maj kl 19:28
*
Skulptur
Läs mer om 50/60-tal
nr 859 7030
Skulptur
Johnny Mattson, Teak, Sign JM, höjd: 29 cm, 5
Följerätt | |
---|---|
Utrop: | 1.200 kr |
Såld: | 1.000 kr |
Sista tid för bud online: |
måndag 11 november 2013 |
- Budhistorik
Tid | Kund | Bud |
---|---|---|
4/11 19:48:48 | 1 | Vinnande bud |
- Tema
11 nov
50/60-tal
PÃ¥ detta tema har vi samlat vackra och spännande föremÃ¥l frÃ¥n 1950-talet och 1960-talet.Läs mer om 50/60-tal
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: johnny mattson konsthantverk skulptur teak teakmöbler trä
-
6091 Dalahäst
modell äldre. Längd: 20 cm. Höjd: 21 cm
Auktionen avslutas
i övermorgon
6 maj kl 20:12 -
6054 Skulptur
Alessandro Moretti (1870-1953), man med pipa, kera..//
Auktionen avslutas
i övermorgon
6 maj kl 18:44 -
2031 Skulptur
Britt-Louise Sundell (1928-2011), Sverige. Gustavs..//
Auktionen avslutas
om tre veckor
20 maj kl 20:50
-
4140 Skulptur
David Wretling (1901-1986), Sverige, lergods, kryp..//
Auktionen avslutas
i övermorgon
6 maj kl 19:14 -
6139 Skulptur
Eric Elfwén (1921-2008), Sverige. Signerad (otydli..//
Auktionen avslutas
i övermorgon
6 maj kl 20:15 -
6109 Skulptur
Glas, Clown. Höjd: 21 cm
Aktuellt bud: 300 kr
Auktionen avslutas
i övermorgon
6 maj kl 19:28